Acıbadem Ofis Taşımacılığı

ofis taşıma acıbademAcıbadem ofis taşımacılığı, Acıbadem’in her sokağındaki ofis eşyalarını arzu edilen her adrese teslim edilme hizmetini kapsamaktadır. Firmamız, Acıbadem ofis taşımacılığı hizmetini son model araçlarla ve profesyonel ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Kurumsal ofis taşımacılığı hizmetinin kusursuz ve güvenli bir şekilde yapılması önemlidir. Uzman ekipler ve taşımacılık için özel olarak tasarlanan araçlarla sunulması gereken hizmet olan ofis taşımacılığında sektörde çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak bunların tamamının garantili bir şekilde taşımacılık yaptığını söylemek zordur. Acıbadem Evden Eve Nakliyat ile ofis taşımacılığı hizmetini kurulduğu günden beri kusursuz olarak yerine getirmektedir. Ofiste yer alan tüm eşyaları sigortalayarak taşıyan firmamız, apartman dairelerinden plazalara kadar her alandaki ofislere hizmet sunmaktadır. Kaliteli taşımacılık hizmeti almak için firmamızın müşteri hizmetleri birimine ulaşmak yeterlidir.

Acıbadem Ofis Taşımacılığı ile işleriniz aksamadan planlı taşının.

acıbadem evden eve taşımacılıkFirmamız, Acıbadem ofis taşımacılığı hizmeti sunarken öncelikle ön taşıma ve ekspertiz organizasyonu yapılmaktadır. Bu sırada eşyaların listesi çıkarılmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat Listede ofisteki en küçük eşya bile yer almaktadır. Liste iki nüsha olarak hazırlanmakta, bir nüsha müşteriye verilmektedir. Sonrasında bir taşımacılık sözleşmesi hazırlanmakta, bu sözleşmenin bir nüshası da yine müşteriye sunulmaktadır. Acıbadem Evden Eve Nakliyat Firmamız, ile ofis taşımacılık hizmeti sunarken güçlü sigorta şirketleri ile çalışmakta, bu sayede tüm ofis eşyaları sigorta ile güvence altına alınmaktadır. Nakliye sırasında eşyalarda meydana gelebilecek tüm hasarlar, sigorta kapsamında tazmin edilmektedir. Ancak bugüne kadar gerçekleştirilen tüm nakliye hizmetlerinde sigorta şirketinin devreye girmesine neden olabilecek kusur ve hasarlar meydana gelmemiştir. Bunun nedeni, hem ekiplerin uzmanlığı, hem de araçların eşya nakliyesi için özel olarak tasarlanmasıdır.

Acıbadem’de Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Acıbadem ofis taşımacılığı hizmetinde eşyaların nakliye için toplanmasından yeni adresine nakledilmesine kadar tüm aşamalar güvenli bir şekilde profesyonel Eşya Depolama ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızın görevlendirdiği profesyonel ekipler, nakliye işlemi öncesinde gerekli ön hazırlığı yapmakta, taşımacılık için gerekli planı hazırlamaktadır. Ofis taşımacılığı için hazırlanan plan doğrultusunda hareket eden firmamız, eşyaların elden taşınmasının mümkün olmadığı durumlarda asansörlü taşımacılık işlemini de gerçekleştirmektedir. Bu sayede ofis eşyalarının tamamı hasarsız ve hızlı bir şekilde yeni yerlerine taşınmaktadır. Garantili, güvenli ve hatasız ofis taşımacılığı hizmetini almak için firmamız ile irtibata geçmek yeterlidir.

Şimdi Ara